Budownictwo wczoraj i dzis : Lund School of Architecture Obchodzi sympozjum architektury

Dzięki uprzejmości Lund School of Architecture Rada Edukacji Szkoły Architektury w Lund w Szwecji wspólnie z profesorem, Sir Peterem Cookem, przygotowała małe Sympozjum poświęcone architekturze, 9 września 2011 r.
Celem tego sympozjum jest stworzenie dynamiczny dialog, w którym koncentruje się architektura, design i edukacja.
Z pomocą zasłużonych gości, mają nadzieję osiągnąć szerokie spektrum dialogu i innowacyjne podejście do postępowej edukacji architektonicznej.
Tematem przewodnim tegorocznego jest: na czym dzisiaj skupia się architektura.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Aby dać studentom najlepszy możliwy start w semestrze, corocznie zapraszamy znanych i znanych architektów z całego świata do udziału w sympozjum.
Ekscytujące wykłady, dyskusje i krytyki angażują studentów i profesorów, a także praktykujących architektów i projektantów.
Z pomocą zaproszonych gości, mamy nadzieję osiągnąć szerokie spektrum dialogu i innowacyjne podejście do postępowej edukacji architektonicznej.
Celebrating Architecture to dzień wykładów i dyskusji na temat projektowania na przyszłość, z uwzględnieniem wyzwań związanych z ekstremalnym środowiskiem, nowymi technologiami i nowatorskimi aspektami projektowania.
W tym roku z dumą prezentujemy: Sir Petera Cooka (Londyn), Studio CRAB Marie-Therese Harnoncourt (Wiedeń), następne Enterprice.
architekci Izaskun Chinchilla (Madryt), Isaskun Chinchilla architekci Julia Koerner (Londyn), praktyka architektoniczna SUBDIVISION Adam Vukmanov (Londyn), praktyki architektoniczne SUBDIVISION Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć tutaj.
[przypisy: płyty warstwowe pruszyński, bricomarche sucha beskidzka, nadproże kleina ]

Powiązane tematy z artykułem: bricomarche sucha beskidzka nadproże kleina płyty warstwowe pruszyński