Magazyn architektoniczny : 2-Million-Dollar LafargeHolcim – konkurs na zrównoważony design – już niedługo

Piąty międzynarodowy konkurs LafargeHolcim Awards zostanie zakończony 21 marca 2017 o godzinie 14.00 czasu UTC.
Szuka projektów na zaawansowanym etapie projektowania z dziedziny architektury, budownictwa i inżynierii lądowej; krajobraz i urbanistyka; a także materiały, produkty i technologie budowlane.
Nagrody obejmują także kategorię Następna generacja dla wizji i pomysłów młodych profesjonalistów i studentów.
Organizowany przez LafargeHolcim Foundation for Sustainable Construction, najważniejszy na świecie konkurs w zakresie zrównoważonego projektowania odbywa się równolegle w pięciu regionach geograficznych.
każdy z własnym jury złożonym z uznanych i niezależnych specjalistów.
Jury przewodniczy Harry Gugger (Europa), Ray Cole (Ameryka Północna), Angelo Bucci (Ameryka Łacińska), Nagwa Sherif (Afryka Środkowa) i Donald Bates (Azja i Pacyfik).
(Zobacz pełną listę członków jury tutaj).
Dwa kategorie o różnych wymaganiach Główna kategoria konkursu jest otwarta dla architektów, planistów, inżynierów, właścicieli projektów, budowniczych i firm budowlanych, wykazujących zrównoważone reakcje we współczesnym budownictwie.
Projekty muszą osiągnąć zaawansowany etap projektowania, mieć wysokie prawdopodobieństwo realizacji i mogły nie rozpocząć budowy przed 4 lipca 2016 r.
Ponadto studenci i specjaliści do 30 roku życia mogą przedstawiać wizjonerskie koncepcje, odważne pomysły i .niebieskie niebo.
rozwiązania w kategorii Kolejna generacja konkursu, niezależnie od prawdopodobieństwa realizacji projektu.
Udział w konkursie online jest bezpłatny: www.lafargeholcim-awards.org/enter.Target Issues.
dla Zrównoważonego Budownictwa Oceny są oceniane według pięciu.
docelowych kwestii.
dla zrównoważonego budownictwa.
przyjęcie holistycznego spojrzenia na zrównoważony rozwój.
Problemy z targetem.
obejmują innowacje i możliwości przenoszenia; standardy etyczne i włączenie społeczne; wydajność zasobów i środowisko; żywotność ekonomiczna i zgodność; oraz kontekstowy i estetyczny wpływ.
Zwycięzcy zakwalifikują się do globalnego konkursu LafargeHolcim Awards Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w drugiej połowie 2017 roku podczas ceremonii wręczenia nagród w każdym regionie.
Główni zwycięzcy automatycznie zakwalifikują się do globalnego konkursu LafargeHolcim Awards w 2018 roku.
Łączna pula nagród w 5-tym międzynarodowym cyklu LafargeHolcim Awards wynosi 2 miliony USD.
Dalsze informacje: Dostęp do konkursu nagród online: www.lafargeholcim-awards.org/intro Pobierz Przewodnik krok po kroku, jak wprowadzić projekt: www.lafargeholcim-awards.org/guide Wejdź do konkursu za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego: www.lafargeholcim-awards.org/enter Zobacz pełną listę członków jury: www.
lafargeholcim-awards.org/juries Zobacz szczegółowe informacje o problemach.
dla zrównoważonego budownictwa: www.lafargeholcim-awards.org/target Przeglądaj ponad 200 poprzednich nagrodzonych projektów LafargeHolcim Awards: www.lafargeholcim-foundation.org/projects
[przypisy: rodzaje emulsji, metalzbyt rzeszów, allegro piły spalinowe ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro piły spalinowe metalzbyt rzeszów rodzaje emulsji