Architektura i nowoczesne budownictwo – BOOM (Design) Contemporaneo Exhibit: Architecture + Art = Photography / Paul Clemence

Dzięki uprzejmości Paula Clemence Architecture + Art łączącego się za pomocą fotografii, autorstwa Paula Clemence, zgromadzono fotografie na wystawie: BOOM (Design) Contemporaneo.
odbywa się od 29 sierpnia do 10 października w Sao Paulo w Brazylii i jest bezpłatny dla publiczności.
Zaha Hadid, Paul Clemence, Milano, Design, Massimiliano Fuksas, Frankfurt, Shopping, New York i Art są zbieżne w tym jednym miejscu dzięki fotografii Paula Clemence a w BOOMSPDESIGN 2011.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Głośny gość na bardzo popularnym forum sztuki i projektowania BOOMSPDESIGN, edycja 2011, wyjątkowe abstrakcje Paula Clemence a będą również częścią równoległej wystawy forum, której kuratorem był brazylijski promotor projektu Roberto Cocenza.
.
Fotografia to najlepsze złącze! Przekracza przestrzeń i czas.
Cała nowa technologia, media społecznościowe itp.
Są tylko kanałami, statkami, nie są same w sobie; to treść, która sprawia, że rzeczywiste połączenie.
A w tym, że fotografia odgrywa ważną rolę przynosząc mu uwodzenie wizualnego uroku ., mówi fotograf.
Globe-trotting na całym świecie z jego aparatem zawsze w zasięgu ręki, Clemence ma oczy na najnowszą istotną nową architekturę i zrobił karierę uchwycenia swojej najbardziej ekspresyjnej strony i dzielenia się nią z nami.
.
Praca Paula Clemence a jest emocjonalna, tak jak żadna inna, którą widziałem z obiektywu architekta fotograficznego.
mówi Saxon Henry, dziennikarz, autor i współzałożyciel agencji mediów społecznościowych adroyt.
.
Jego zdolność uchwycenia osobowości tkwiącej w architekturze, zarówno wielkiej, jak i przyziemnej, jest naprawdę poetycka..
W Sao Paulo Clemence zaprezentuje kilka projektów autorstwa dwóch wybitnych architektów: Zahy Hadid i Massimiliano Fuksas.
Dwaj projektanci, znani ze swoich radykalnych, eleganckich, zmysłowych projektów, zapewnili idealną tematykę dynamicznym i eleganckim kompozycjom Clemence, które w pojedynkę informują i zachwycają nas, gdy przedstawiają architekturę.
Informacje o wystawie: Gdzie: Museu Belas Artes de Sao Paulo – Nucleo Design Rua: Jose Antonio Coelho, 879 Vila Mariana, Sao Paulo Kiedy: 29 sierpnia.
10 października 2011 r.
Od poniedziałku do piątku.
10 rano .
20.00 sob.
10 rano .
16:00 Niedziela.
Zamknięte
[patrz też: program do projektowania szaf, metalzbyt rzeszów, allegro piły spalinowe ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro piły spalinowe metalzbyt rzeszów program do projektowania szaf