Architektura i nowoczesne budownictwo – Najnowsza funkcja Instagrama pozwala zrobić zdjęcie z ulubionych budynków

Miłośnicy architektury, cieszcie się! Najpierw była funkcja zoomu, którą wszyscy kochamy, teraz Instagram wprowadził nową funkcję, która jeszcze bardziej uprości dokumentowanie i udostępnianie ulubionych budynków.
Właśnie wydana w tym tygodniu aktualizacja aplikacji na iOS pozwoli teraz tworzyć fotosyty (wraz z filmami) w jednym poście.
Niespodzianka! Przesuń palcem w lewo na powyższym wpisie, by zobaczyć więcej.
Od dzisiaj możesz udostępnić do 10 zdjęć i filmów w jednym poście na Instagramie.
Dzięki tej aktualizacji nie musisz już wybierać jednego najlepszego zdjęcia lub wideo z doświadczenia, które chcesz zapamiętać.
Podczas przesyłania do kanału zobaczysz nową ikonę, aby wybrać wiele zdjęć i filmów.
Łatwo kontrolować dokładnie, jak będzie wyglądał Twój post.
Możesz dotknąć i przytrzymać, aby zmienić kolejność, zastosować filtr do wszystkich naraz lub edytować jeden po drugim.
Te posty mają jeden podpis i na razie są tylko kwadratowe.
Na siatce profilu zauważysz, że pierwsze zdjęcie lub wideo postu ma małą ikonkę, co oznacza, że jest go więcej do zobaczenia.
W kanale pojawią się niebieskie kropki u dołu tych postów, informujące o tym, że możesz przesuwać palcem, by zobaczyć więcej.
Możesz je lubić i komentować tak jak zwykły post.
Ta aktualizacja jest dostępna jako część Instagram w wersji 10.9 na iOS w sklepie Apple App Store i na Androida w Google Play.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź help.instagram.com.
Post udostępniony przez Instagram (@instagram) w dniu 22 lutego 2017 o 8:01 rano PST Funkcja ta pozwala połączyć maksymalnie 10 zdjęć i filmów w jednym ściąganym poście, co pozwala grupować zestawy zdjęć, jak tylko chcesz.
Podczas przesyłania do kanału pojawi się nowa ikona umożliwiająca wybranie wielu zdjęć, które można następnie zmienić, zastosować filtr grupowy lub edytować jeden po drugim.
Wszystkie zdjęcia będą miały ten sam podpis i zostaną zmienione na format kwadratowy.
Ta funkcja byłaby idealnym sposobem na pokazanie nowo otwartego budynku lub pokazanie coraz bardziej szczegółowych ujęć tego fajnego systemu fasad.
W przypadku niezabudowanych projektów może być użyty do pokazania sekwencji diagramów, takich jak grafika ilustratora popularna wśród firm takich jak BIG i MVRDV.
Albo, jeszcze lepiej, prześlij przed i po ujęciach z twojego najnowszego projektu, aby pokazać, jak bardzo ulepszył on stronę.
Przetestowaliśmy nową galerię @Instagram podczas wizyty w Jacob und Wilhelm Grimm Zenter w #Berlin przez #MaxDudler .
#architecture #archdaily #iphonesia #instagood Post udostępniony przez Blogu (@archdaily) w dniu 23 lutego 2017 o 9:39 rano PST Teraz dostępne dla użytkowników iOS, funkcja zostanie wprowadzona na całym świecie w ciągu kilku następnych tygodni zarówno w systemie iOS, jak i Android.
Więcej inspiracji śledź nas na Instagramie.
Folkwang Library / Max Dudler Nowości za pośrednictwem: Instagram.
25 kanałów na Instagramie, aby śledzić teraz 25 Kanałów na Instagramie, aby śledzić teraz (część II) 25 Kanały architektury Instagram, aby śledzić teraz (część III)
[podobne: farbex łomża, płyty warstwowe pruszyński, nadproże kleina ]

Powiązane tematy z artykułem: farbex łomża nadproże kleina płyty warstwowe pruszyński