Architektura: Zegarek architekta

Dzięki uprzejmości The Leewardists Legendarny John Lennon powiedział kiedyś: Czas, który lubisz marnować, nie został zmarnowany .
I kiedy wypowiedział te słowa, grupa niezadowolonych, w okularach, ponurych architektów była obecna, ich odpowiedź prawdopodobnie byłaby:.
Czas.
O której, Johnny, chłopcze.
Ale w rzeczywistości nie było grupy architektów, którzy słuchali tych mądrych słów, ponieważ prawdopodobnie sapali z furią na swojego ostatniego papierosa, rozdzierając kolejny ślad lub leżąc zawaleni gdzieś.
Powszechnie wiadomo, że czas nie jest najlepszym przyjacielem architekta.
Bezsenne noce, niekończące się godziny żmudnej pracy i wydatki na kawę to tylko niektóre z efektów ubocznych, które są dobrze znane w zawodzie.
Ale jeśli zegarek na twoim nadgarstku wygląda tak, nie martw się, bo my też.
Dzięki uprzejmości The Leewardists Stulecia cywilizacji zbudowane na konstrukcjach zaprojektowanych przez architektów, a jednak ich głos zaginął wśród niezliczonych opowieści o władcach i armiach, a czasem zadziwiających potworach.
The Leewardists przepisują współczesną historię naszej cywilizacji poprzez głos tej nieuchwytnej istoty, The Architect.Aby więcej z The Comic Comic Series podążać za nimi na Facebooku, Instagramie lub odwiedzić ich stronę internetową.
[więcej w: projekty hal magazynowych, centrostal łódź, przenikalność cieplna ścian ]

Powiązane tematy z artykułem: centrostal łódź projekty hal magazynowych przenikalność cieplna ścian