Budownictwo wczoraj i dzis : Busan Opera House Proposal / Task Architects

Dzięki uprzejmości Task Architekci z siedzibą w Egipcie, młoda firma architektoniczna Task Architekci podzieliła się z nami swoją propozycją konkursu na Operę w Pusanie.
Dzięki największemu portowi w kraju, Busan jest jednym z najważniejszych miast w Korei, ponieważ projekt znajduje się na nowo rozwiniętym obszarze portu północnego.
Dlatego chcieli stworzyć ikonę.
Pomnik, który zmieni wizję miejscowych i zagranicznych gości.
Projekt stworzy nowe doświadczenia dla każdego odwiedzającego, aby być gościnnym i zapraszającym do tego, aby stać się wizją przyszłego rozwoju miasta.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Abstrakcyjność skierowana w stronę.
Chun.
Dzięki uprzejmości Task Architekci Najbardziej niezwykłą cechą koreańskiej filozofii jest myśl o Chun (niebo,.) .
Koreańczycy mają głębokie pragnienie, by stać się jednym z.
Chun ., i nostalgia za niebem.
Tak więc sztuka koreańska zawiera duchowość skierowaną na.
Chun ..
Projekty takie jak.
Chun.
są jak projekt podążający za naturą, projekt stworzony przez publiczne ja .
bez własnego interesu.
Oznacza to obejmowanie wszystkiego od holistycznego punktu widzenia wykraczającego poza indywidualny punkt widzenia i przedkładanie interesu publicznego przed interesem prywatnym.
Dlatego w koreańskim stylu projekt pozbawiony moralności nie ma znaczenia.
Odzyskiwanie moralności w projektowaniu jest odkryciem.
Chun ., która jest koreańską oryginalnością.
Ścieżka łącząca odwiedzających z wejściem Przestrzeń dla uczuć Ludzka Natura Koreański design jest ciepły.
Ciepło powstaje w In (życzliwości) .
Koreańczyków.
osobowości.
Osoba, która jest.
jest.
osobą, która praktykuje miłość .,.
osobą, która żyje według jej natury ., i.
osobą z kulturą duchową..
Taka osoba ujawnia.
Eui (prawość.) .,.
Ye (właściwość.) ., i.
Ji (mądrość.) Na podstawie.
W (.) ..
Te cztery cnoty stanowią fundamenty ludzkiej istoty, a ludzie ustalają podstawowe orientacje dla ich umysłów i kształtują ich sposoby życia oparte na tych cnotach.
Abstrakcyjność, życie, ludzka natura główna sala Aby wprowadzić w życie paradygmat XXI wieku, filozofia jest ustalana przez: poznanie siebie i zachowanie właściwej postawy.
Tak więc koreański współczesny projekt będzie w stanie uzyskać powszechną sympatię i konkurencyjność, gdy projektanci w pełni zrozumieją myśl koreańską.
Nowy paradygmat projektowania oparty na trzech koncepcjach odjętych od myśli koreańskiej.
abstrakcyjność, życie i ludzka natura.
przejdzie do wyższego wymiaru harmonii kulturowej między Wschodem i Zachodem, zachowując równowagę z wcześniejszymi doświadczeniami zachodniej kultury materialnej.
Ponadto ustanowienie koreańskiej filozofii projektowania zapewni zasady tworzenia nowych metod dla koreańskiego projektu w nowej erze.
plan parteru Kiedy rozpoczynaliśmy pracę nad projektem, chcieliśmy stworzyć wspaniałe niezapomniane chwile dla odwiedzających od momentu, w którym zbliżają się do projektu.
Zaprojektowaliśmy trzy główne przestrzenie zewnętrzne, przestrzeń wejściową, gdy odwiedzający poruszają się pod ogromnym wspornikiem i miejscem spotkań na schodkowym placu z widokiem na park po drugiej stronie, głównym zewnętrznym placem, który ma być całkowicie serynkiem i może być ucieczką od życie miasta zarówno dla odwiedzających, jak i artystów, oraz taras widokowy na samym końcu wspornika, do którego goście mogą z łatwością dostać się z zewnętrznego placu, dając im nowe doświadczenie, stojąc na samym końcu, obserwując nowe osiągnięcia północnego portu.
Plany pierwszego i drugiego Architekci: Zadani Architekci Lokalizacja: Busan, Korea Południowa Zespół projektowy: Khaled ElAshry, Taymour Senbil, Ahmad Badr ElDin, Aya Ibrahi
[więcej w: restauracja lotos grudziądz, metalzbyt rzeszów, olx mława ]

Powiązane tematy z artykułem: metalzbyt rzeszów olx mława restauracja lotos grudziądz